Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Mini a mikrověže >

Pioneer X-HM72

Pioneer X-HM72

Cena produktu Pioneer X-HM72 není známa.

 

Popis produktu Pioneer X-HM72: Mikrosystém Pioneer X-HM72 poskytuje vše co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení a navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku digitáln...  Více informací


Pioneer X-HM72 - popis

Mikrosystém Pioneer X-HM72 poskytuje vše co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení a navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku digitálního zesilovače třídy D přináší také technologii Bluetooth pro snadné streamování a bezdrátové připojení WiFi. Eleganci celého systému podtrhuje hliníková povrchová úprava šasi hlavní jednotky..
Dobré možnosti přehrávání
X-HM72 umožňuje přehrávat hudbu z přenosných zařízení jako např. Apple iPhone, iPad a iPod, CD médií, nebo z USB zařízení a také síťové zdroje. Technologie Bluetooth umožní pohodlné bezdrátové streamování. Snadno také naladíte rozhlasové stanice a nastavení zvládne každý.
Přehrávejte ze sítě
Díky vestavěnému připojení WiFi vám umožní X-HM72 streamovat hudbu přes síť. Získáte přímý přístup k vaší hudební knihovně iTunes ze zařízení iPod, iPhone nebo iPad s Apple AirPlay, nebo se připojíte k DLNA síťovým zařízením a můžete bezdrátově přehrávat jejich obsah na vašem audio systému. Můžete poslouchat internetová rádia prostřednictvím vTuneru a využívat službu Spotify Connect naplněnou miliony skladeb.
Vysoká kvalita zvuku
Pro vysoce kvalitní zvuk je tento hi-fi systém dodáván se dvěma 2-pásmovými bassreflex reproduktory, které jsou optimálně naladěny na zvuk výkonného digitálního zesilovače třídy D, který je integrován v hlavní jednotce.
Klíčové vlastnosti
Pioneer X-HM72 disponuje vynikajícím výstupním výkonem dvojice dvoupásmových reproduktorů s výkonem 2x 50W. Reproduktory jsou vybaveny bassreflexovou ozvučnicí a tím značně vylepšit podání basů. Přístroj disponuje mechanikou pro čtení klasických CD disků a přítomen je i USB konektor, do něhož si uživatel může připojit flash disk, iPhone, iPad, iPod. Technologie Bluetooth umožní pohodlné bezdrátové streamování a připojení WiFi zajistí přístup k množství síťových zdrojů s podporou DLNA, AirPlay nebo internetových rádií. Zabudovaný je i radiový FM/AM tuner s pamětí na uložení 45 stanic. Z možností připojení nabízí: 2x RCA Line In, Audio in, Digital Optical In, sluchátkový 3,5mm Jack, Subwoofer pre-out, Ethernet, Speakers Terminal a vstup pro anténu. K snadné obsluze přispívá LCD displej a praktické dálkové ovládání, které zvládne ovládat i méně zkušený uživatel. Rozměry hlavní jednotky jsou 290 x 98 x 333 mm a reproduktorů 148 x 263 x 213 mm (každý).

Technické parametry

Parametry

Podporovaná média:
CD

Audio formáty:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA


Bluetooth:
Ano

WiFi:
Ano

Tuner:
AM, FM

Dálkové ovládání:
Ano

Funkce

Equalizér:
Ano

RDS:
Ano

Zvýraznění basů:
Ano

Počet míst v paměti:
45

Výkon

Výkon RMS [W]:
50

Výkon na kanál [W]:
100

Rozměry/Váha

Šířka [mm]:
290

Výška [mm]:
98

Hloubka [mm]:
333

Váha [kg]:
4,8

Konektory

Vstupy:
3.5mm jack, Audio vstup (RCA), Digitální optický vstup, RJ-45, USB

Výstupy:
Pre-Out, Sluchátkový výstup

Apple konektor:
via USB

Výrobce Pioneer
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano
Podpora pro iPod/iPhone Ano
Typ HiFi systému
Informace o parametru Typ HiFi systému
Mikro
Bass Boost
Informace o parametru Bass Boost
Ano
LCD displej Ano
Typ reproduktorů
Informace o parametru Typ reproduktorů
Dvoupásmové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pioneer X-HM72 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rádia nebo Radiomagnetofony, Gramofony, Zesilovače.