HLEDEJCENY.cz

Pioneer X-HM22 - porovnání cen

Pioneer X-HM22

Mikrosystém Pioneer X-HM22 poskytuje vše co potřebujete pro přehrávání hudby, navíc ve velmi stylovém provedení a navržen zvukovými odborníky společnosti Pioneer. Kromě vynikajícího zvuku digitálního zesilovače třídy D přináší také technologii Bluetooth pro snadné streamování a kolébku s Lightning konektorem pro nejnovější Apple zařízení..
Dobré možnosti přehrávání
X-HM22 umožňuje přehrávat hudbu z přenosných zařízení jako např. Apple iPhone, iPad a iPod, CD médií, nebo z USB zařízení. Obsahuje kolébku s Lightning konektorem pro nejnovější Apple zařízení, která zajistí snadné přehrávání hudby a zároveň nabíjení vašeho zařízení. Technologie Bluetooth umožní pohodlné bezdrátové streamování, které si můžete ještě usnadnit s aplikací Pioneer Wireless Streaming App (iOS/Android). Snadno také naladíte rozhlasové stanice a nastavení zvládne každý.
Vysoká kvalita zvuku
Pro vysoce kvalitní zvuk je tento hi-fi systém dodáván se dvěma 2-pásmovými bassreflex reproduktory, které jsou optimálně naladěny na zvuk výkonného digitálního zesilovače třídy D, který je integrován v hlavní jednotce.
Klíčové vlastnosti
Pioneer X-HM22 disponuje dobrým výstupním výkonem dvojice dvoupásmových reproduktorů s výkonem 2x 15W. Reproduktory jsou vybaveny bassreflexovou ozvučnicí a tím značně vylepšit podání basů. Přístroj disponuje mechanikou pro čtení klasických CD disků a přítomen je i USB konektor, do něhož si uživatel může připojit flash disk, iPhone, iPad, iPod. Kolébka s Lightning konektorem zajistí snadné přehrávání hudby a zároveň nabíjení vašeho Apple zařízení. Technologie Bluetooth umožní pohodlné bezdrátové streamování. Zabudovaný je i radiový FM/AM tuner s pamětí na uložení 45 stanic. Z možností připojení nabízí: RCA Line In, Audio in, sluchátkový 3,5mm Jack, Speakers Terminal a vstup pro anténu. K snadné obsluze přispívá FL displej bílé barvy a praktické dálkové ovládání, které zvládne ovládat i méně zkušený uživatel. Rozměry hlavní jednotky jsou 215 x 95 x 315 mm a reproduktorů 130 x 212 x 228.5 mm (každý).

Technické parametry

Parametry

Podporovaná média:
CD

Audio formáty:
MP3, WMA


Bluetooth:
Ano

Tuner:
AM, FM

Dálkové ovládání:
Ano

Funkce

RDS:
Ano

Zvýraznění basů:
Ano

Počet míst v paměti:
45

Výkon

Výkon RMS [W]:
30

Výkon na kanál [W]:
15

Rozměry/Váha

Šířka [mm]:
215

Výška [mm]:
212

Hloubka [mm]:
228,5

Váha [kg]:
2

Konektory

Vstupy:
3.5mm jack, Audio vstup (RCA), USB

Výstupy:
Sluchátkový výstup

Apple konektor:
Lightning, via USB

 

V databázi nebyly nalezeny žádné odpovídající výrobky.

© 2020 HLEDEJCENY.cz