Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Mini a mikrověže >

Philips FX25

Philips FX25

Cena produktu Philips FX25 není známa.

 

Popis produktu Philips FX25: Poslouchejte svou oblíbenou hudbu na tomto kompaktním hudebním systému Philips, který nabízí vylepšený zvuk díky technologii MAX Sound. Tento reproduktorový minisystém nabízí„vše v jednom“. Přehrá... > více informací


Philips FX25 - popis

nahoru

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu na tomto kompaktním hudebním systému Philips, který nabízí vylepšený zvuk díky technologii MAX Sound. Tento reproduktorový minisystém nabízí„vše v jednom“. Přehrávejte a streamujte bezdrátově hudbu přes Bluetooth z jakéhokoli chytrého zařízení díky technologii NFC pro okamžité párování. Duální zesilovač nabízí lepší kvalitu zvuku a celkový výstupní výkon 300 W RMS.
Funkce Bluetooth
S tímto systémem si můžete snadně vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře z reproduktoru a bezdrátově. Technologie Bluetooth umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth, jako jsou například chytré telefony, tablety nebo notebooky.

Zvuk MAX Sound
Zvuková technologie MAX Sound zajišťuje okamžité zvýšení výkonu při reprodukci basových tónů a vytváří tak nejpůsobivější poslechový vjem, a to stačí stisknout pouze jediné tlačítko. Promyšlená elektronická soustava upraví nastavení hlasitosti a zvuku tak, aby došlo k maximálnímu zvýraznění basů a hlasitosti reprodukce bez zkreslení. Výsledkem je slyšitelné zesílení zvukového spektra i hlasitosti a zvýraznění zvuku hudby libovolného stylu.

Vstup Audio-in
Vstup audio umožňuje připojení a přímé přehrávání audio obsahu z přenosných přehrávačů médií. Připojení přes vstup audio je velmi pohodlné. Stačí pouze připojit přenosný MP3 přehrávač k audiosystému a pak už si jen vychutnávat svou oblíbenou hudbu v mimořádné kvalitě zvuku audiosystému.

Duální zesilovač
Duální zesilovač nabízí vyšší zvukový výkon omezením intermodulačního zkreslení mezi basovým a výškovým reproduktorem, protože každý měnič je řízen svým vyhrazeným zesilovačem. Výsledkem jsou hluboké a skvěle znějící basy bez vzájemného rušení s vyššími frekvencemi, které zůstávají čisté a prokreslené. Pro přenášení vyváženějšího a přirozenějšího zvuku je tento výrobek o přesně provedený design aktivní výhybky, která přispívá k dosažení lepšího řízení fází a kmitočtové charakteristiky.

Digitální tuner
Uložení frekvence do paměti je velmi snadné. Stačí naladit stanici, kterou chcete uložit, a stisknutím a podržením tlačítka předvolby ji tak uložit. Díky této možnosti uložení rádiových stanic je zaručen snadný přístup k oblíbené rádiové stanici, aniž by bylo pokaždé nutné ladit příslušnou frekvenci.

Párování se zařízením NFC

Díky technologii NFC (Near Field Communications) spárujete zařízení Bluetooth jednoduše jedním dotykem. Stačí klepnout na chytrý telefon nebo tablet s technologií NFC v dosahu NFC reproduktoru. Pomocí NFC tak jednoduše reproduktor zapnete, aktivujete párování Bluetooth a spustíte streamování hudby.

Klíčové vlastnosti
Maximální výstupní výkon minisystému Philips je 300W RMS. Technologie Bluetooth umožňuje bezdrátové připojení smartphonů a jiných zařízení. Zvuková technologie MAX Sound zajišťuje okamžité zvýšení výkonu při reprodukci basových tónů. Média pro přehrávání: MP3-CD, CD a CD-R/RW. Možnosti připojení pomocí vstup audio (3,5 mm).
Rozměry balení 526x475x393 mm a hmotnost 10,25 kg.

Technické parametry

Parametry

Dálkové ovládání:
Ano

Výstup na sluchátka:
Ano

USB port:
Ano


Tuner:
FM

Rozměry/Váha

Šířka [mm]:
467

Výška [mm]:
140

Hloubka [mm]:
320

Hmotnost [kg]:
10,25

Výrobce Philips
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano
NFC
Informace o parametru NFC
Ano
Podpora pro iPod/iPhone Ano
Typ HiFi systému
Informace o parametru Typ HiFi systému
Mikro
Bass Boost
Informace o parametru Bass Boost
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Philips FX25 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rádia nebo Gramofony, Radiomagnetofony, Reprosoustavy.

Nejlevnější Philips FX25 akční ceny - Levné Philips FX25

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Philips FX25 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Philips FX25 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mini a mikrověže.