LG OM4560

Cena produktu LG OM4560 není známa.

 

Popis produktu LG OM4560: Popis produktu Mikro Hi-fi systém LG OM4560 Dopřejte si špičkový zvuk tanečního klubu kdykoliv budete mít chuť i náladu s tímto výkonným mikro Hi-Fi systémem společnosti LG. Svou oblíbenou hud...  Více informací


LG OM4560 - popis

Popis produktu

Mikro Hi-fi systém LG OM4560
Dopřejte si špičkový zvuk tanečního klubu kdykoliv budete mít chuť i náladu s tímto výkonným mikro Hi-Fi systémem společnosti LG. Svou oblíbenou hudbu si můžete jednoduše dopřát z jakéhokoliv zařízení díky široké škále možností přehrávání. Za tímto účelem můžete využít zabudovaný CD přehrávač, USB port, přenos zvuku přes rozhraní Bluetooth anebo si můžete pustit vaše oblíbené rádio. Neomezujte se v pohodlí domova a vychutnejte si svou oblíbenou hudbu v té nejvyšší kvalitě.
Rozhraní Bluetooth a jeho funkce
Pouštějte si svou oblíbenou muziku z vašeho počítače, tabletu nebo telefonu na plno. Díky rozhraní Bluetooth můžete Hi-Fi systém jednoduše spárovat s jakýmkoliv zařízením a přehrávat si tak vaši oblíbenou hudbu. Navíc díky aplikaci LG Bluetooth je vše jednoduché a pohodlné. Vybírejte skladby a přidávejte efekty pro vytvoření skvělé atmosféry přímo u vás doma.
Prostřednictvím Bluetooth technologie můžete také snadno připojit svůj kompatibilní televizor LG k této hi-fi sestavě.
A to stále není vše! Tento hi-fi systém je neustále v pohotovostním režimu Bluetooth, takže jakmile do něj prostřednictvím Bluetooth pošlete jakýkoliv zvuk, okamžitě se probudí a začne hrát.
Tento mikro hi-fi systém společnosti LG je navíc natolik chytrý, že sám automaticky identifikuje vaše mobilní zařízení, když vstoupíte do pokoje a umožní vám tak snadno odesílat zvuk přímo do audiosystému.
Variabilní možnosti poslechu
Systém kromě možnosti přehrávání přes Bluetooth podporuje širokou škálu dalších možností, jak se dostat ke své oblíbené hudbě. LG OM4560 je za tímto účelem také vybaven CD přehrávačem, FM tunerem a USB portem, přes který k němu můžete připojit mp3 přehrávače, smartphony nebo flashky, které nepodporují Bluetooth. Díky všem těmto možnostem můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu podle chuti, nálady a potřeb.
Auto DJ
Vytvořte tu správnou párty během okamžiku a bavte se s vašimi přáteli. Stačí jen aktivovat funkci Auto DJ, kterou je tento hi-fi systém vybavený, a systém už se postará o tu správnou atmosféru úplně sám.
Karaoke Star
Chcete se opravdu dobře pobavit? Sáhněte po funkci karaoke star a zažijte bezkonkurenční zábavu. S touto funkcí můžete téměř u každé skladby pouhým stisknutím tlačítka potlačit stopy zpěvu a použít tak píseň jako základ pro karaoke. Dokonce můžete u písně změnit i tóninu, aby lépe vyhovovala vašim hlasovým možnostem.
Klíčové vlastnosti
Elegantní mikro hi-fi systém společnosti LG se systémem reproduktorů 1.0 Ch o celkovém hudebním výkonu 220 W. Systém je vybaven širokou škálou možností pro přehrávání vaší oblíbené hudby. Za tímto účelem lze využít technologii Bluetooth, CD přehrávač, FM rádio s 50 předvolbami, a USB port. Synchronizace zvuku TV a Hi-Fi systému a funkce přímého nahrávání na USB. Funkce Auto DJ a Karaoke Star. Vstupy a výstupy systému: portable in vstup, USB, aux in (L/R), FM anténní vstup. Dálkový ovladač. Rozměry hlavní jednotky 443 x 311 x 302,5 mm. Hmotnost 7,5 kg.

.

Modelová řada     2016
Multiroom řešení     Ne
Subwoofer (typ)     Ne
Blu-ray mechanika     Ne
HUDEBNÍ VÝKON Celkový hudební výkon     220 W
Systém reprodutkorů     1.0 Ch
SPECIFIKACE Bluetooth     Ano
Přehrává DVD     Ne
Přehrává CD     Ano
Dekodéry Dolby Digital / DTS     Ne
Externí přehrávání HDD     Ne
Přímé nahrávání na USB     Ano
Aplikace dálkového ovladače     Ano
WIFI     Ne
Rádio     FM
NFC     Ne
Dálkový ovladač     Ano
DLNA     Ne
MIRACAST     Ne
LG Smart TV     Ne
WEB prohlížeč     Ne
Režim PRIVATE SOUND     Ne
Nahrávání z USB1 na USB2     Ne
Paměť     50 stanic
Dobíjení telefonu (Android/iOS)     Ne
VSTUPY A VÝSTUPY Sluchátkový audio výstup (3,5mm)     Ne (0)
Portable In vstup     Ano (1)
Micro USB     Ne (0)
USB     Ano (1)
AUX IN (L/R)     Ano (1)
FM anténní vstup     Ano (1)
ROZMĚRY A HMOTNOST Hlavní jednotka (Š x V x H) [mm]     443 x 311 x 302.5
Krabice (hlavní jednotka) (Š x V x H) [mm]     540 x 368 x 383
Hmotnost (čistá/balení) [kg]     7,5 / 9,2
SPOTŘEBA ENERGIE Spotřeba energie [W] (AV/Při vypnutí)     48 / 1

Parametry

Podporovaná média:

CD

Barva:

černá

Bluetooth:

Ano

Tuner:

FM

Dálkové ovládání:

Ano

Funkce

Equalizér:

Ano

RDS:

Ano

Počet míst v paměti:

50

Výkon

Výkon RMS [W]:

220

Rozměry/Váha

Šířka [mm]:

443

Výška [mm]:

311,1

Hloubka [mm]:

302,5

Hmotnost [kg]:

7,5

Konektory

Vstupy:

3.5mm jack, USB

Výrobce LG
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth
Informace o parametru Bluetooth
Ano
DVD Ano
NFC
Informace o parametru NFC
Ano
Typ HiFi systému
Informace o parametru Typ HiFi systému
Mikro

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG OM4560 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rádia nebo Radiomagnetofony, Gramofony, Zesilovače.